Privatumas

Ši Privatumo Politika reglamentuoja Vilniushotels.lt interneto svetainėje pateikiamų asmens duomenų surinkimą, saugojimą bei panaudojimą.

Kokie duomenys yra saugomi Vilniushotels.lt sistemos duomenų bazėje?

Vilniushotels.lt duomenų bazėje saugomi tik savanoriškai pateikiami asmens duomenys. Asmens duomenys – Jus kaip atskirą asmenį identifikuojanti informacija (pvz.: Jūsų vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas). Norėdami užsisakyti norimą paslaugą per mūsų sveitainę, turite pateikti savo asmeninius duomenis, nes Jūsų asmens duomenys yra būtini pateiktų užsakymų įgyvendinimui.

Vilniushotels.lt interneto sveitainė saugo tokius duomenis:

 • Duomenis, kuriuos mums pateikiate pateikdami paslaugų užklausimus;
 • Duomenis, kuriuos mums pateikiate užsakydami paslaugas;
 • Duomenis, kuriuos mums pateikiate registruodamiesi Vilniushotels.lt interneto svetainėje;
 • Žinutėse, komentaruose (kuriuos siunčiate Vilniushotels.lt interneto sveitainės darbuotojams, agentams) pateikiamą informaciją (pvz. vardas ar elektroninio pašto adresas);
 • Duomenis, kuriuos pateikiate užsisakydami mūsų naujienas.

Kai Jūs atliekate paslaugų užsakymą, atsiunčiate paklausimą ar kitais būdais pateikiate informaciją naudodamiesi interneto sveitaine Vilniushotels.lt, mes prisiimame atsakomybę už Jūsų duomenų saugų naudojimą ir saugojimą Vilniushotels.lt duomenų bazėje. Jūs galite naudoti Vilniushotels.lt interneto sveitainėje pateikiamą informaciją nepateikdami mums jokios asmeninės informacijos, tačiau neturėdami tokios informacijos mes negalėsime vykdyti Jūsų užsakymų, atsakyti į klausimus ir pan.

Korespondencija

Pateikus klausimą arba pasiūlymą Vilniushotels.lt interneto svetainei, išsaugomas Jūsų vardas, pavardė ir elektroninio pašto adresas. Asmeniniai duomenys pateikti Jūsų užklausose bus naudojami pagal šią Privatumo politiką.

Jūsų duomenų naudojimas ar perdavimas

Mes galime naudoti ar perduoti Jūsų asmeninius duomenis, gautus per Vilniushotels.lt interneto svetainę ar elektroniniu paštu:

 • tik pagal šios Privatumo Politikos nuostatas;
 • su Jūsų sutikimu naudoti duomenis;
 • pagrindiniais tikslais, dėl kurių mes saugome Jūsų asmeninius duomenis:
  • kad pateiktume Jums informaciją, susijusią su Vilniushotels.lt, arba atsiųstume Jums informaciją komerciniais tikslais (akcijas, specialius pasiūlymus) – nebent Jūs mus įspėjate, kad tokios informacijos gauti nepageidaujate;
  • norėdami sužinoti Vilniushotels.lt interneto svetainės lankytojų nuomonę apie portalo trūkumus bei privalumus, galime pasiūlyti dalyvauti įvairiose apklausose, tyrimuose. Šių anketų pildymas nėra privalomas ir Jūs bet kada galite atsisakyti mūsų siunčiamos korespondencijos.

Mes neparduodame, neišnuomojame ir kitaip neplatiname turimų asmens duomenų jokioms trečioms šalims ir neketiname to daryti ateityje. Mes perduodame Jūsų asmeninius duomenis, gautus elektroniniu paštu ar per Vilniushotels.lt interneto sveitainę, tik tretiesiems asmenims, kurie gali būti:

 • Autorizuoti paslaugų tiekėjai, kuriems Jūsų užsakymo įvykdymui būtina tokio pobūdžio informacija (tai gali būti viešbučiai, gidų paslaugų bendrovės ir pan.) ;
 • Autorizuoti paslaugų teikėjai, kurie teikia mums paslaugas, susijusias su Vilniushotels.lt interneto svetainės palaikymu, priežiūra ir mūsų paslaugų vykdymą užtikrinantys tiekėjai (pavyzdžiui, interneto ar techninių paslaugų teikėjai, auditas, kurjerių tarnybos ir pan) ;
 • Vilniushotels.lt interneto svetainės valdytojas UAB Travel Technology savo sistemoje.

Kitos nuorodos

Vilniushotels.lt interneto svetainėje yra patalpintos nuorodos į kitas interneto svetaines. Vilniushotels.lt neatsako už šių interneto svetainių turinį bei vykdomą Privatumo Politiką.

Saugumas Vilniushotels.lt portale

Asmens duomenų saugojimui mūsų portale įdiegta moderniausia apsaugos programa, sauganti nuo neleistino informacijos panaudojimo. Siekiant užtikrinti saugų informacijos perdavimą, pateikti duomenys yra apsaugomi duomenų perdavimo protokolo SSL (Secure Socket Layer) pagalba. SSL saugumo protokolas yra kodavimo sistema, automatiškai užkoduojanti internetu siunčiamus duomenis.
Kaip bebūtų gaila, visiško duomenų apsaugojimo internete negalime garantuoti. Todėl prašome būti atsargiems, pateikiant savo duomenis internete, o mes savo ruožtu imsimės visų galimų priemonių apsaugoti Jūsų mums patikėtus duomenis bei nuolat tobulinsime savo apsaugos sistemas, siekdami išvengti neteisėto duomenų panaudojimo, modifikavimo ar perdavimo.

Informacija apie Jūsų saugomus duomenis mūsų sistemoje

Norėdami sužinoti, kokius duomenis apie Jus mes saugome savo duomenų bazėse, galite kreiptis į mus žemiau nurodytu elektroniniu paštu, tiksliai nurodydami, kokią informaciją norite gauti. Tokios informacijos gavimas gali būti apmokestintas, siekiant padengti mūsų patirtas išlaidas pateikiant Jums informaciją.

Klausimai ir komentarai

Jeigu dėl šios Privatumo Politikos aprašymo Jums iškilo klausimų, rašykite mums adresu: info@vilniushotels.lt

Atsakysime į visus konkrečius bei pagrįstus užklausimus.

Atgal