Naudojimo sąlygos

Rezervavimas

Jeigu Jūs norite padaryti rezervaciją, pirmiausia išsirinkite šalį, į kurią planuojate vykti, įrašykite atvykimo ir išvykimo datas ir paspauskite „Rezervuoti online“. Atsiradusiame viešbučių sąraše išsirinkite norimą viešbutį ir paspauskite “Rezervuoti”.

Jūsų rezervacija bus baigta, kai Jūs užpildysite visus privalomus laukus rezervacijos anketoje “Kliento ir mokėtojo duomenys” ir paspausite “Patvirtinti rezervaciją”. Jūsų padaryta rezervacija bus matoma visą laikotarpį iki Jūsų atvykimo į viešbutį. Padarytą rezervaciją Jūs galite keisti arba papildyti, taip pat anuliuoti savo slaptažodžių pagalba, kuriuos Jūs gausite į savo el. paštą iškart, kai tik patvirtinsite rezervaciją.

Rezervacijos formoje klientas privalo pateikti teisingą el. pašto adresą. Prieš baigiant daryti rezervaciją, prašome dar kartą atidžiai peržvelgti visus pateiktus duomenis – ar tikrai nėra klaidų. VilniusHotels.lt neatsako už rezervavimo metu padarytas klaidas ar klientų pateiktus neteisingus duomenis ir informuoja, kad jeigu rezervavimo formoje buvo nurodyti klaidingi kliento duomenys, tai jis gali negauti rezervacijos patvirtinimo ar vaučerio, kuriuos jis turi pateikti atvykęs į viešbutį. Apie padarytą klaidą, kurios negalite ištaisyti, prašome mus informuoti el. paštu: info@vilniushotels.lt

Rezervacijos patvirtinimą į Jūsų el. paštą mes išsiųsime iškart, kai tik bus atlikta Jūsų kreditinės kortelės autorizacija. VilniusHotels.lt neatsako už techninius nesklandumus (pvz: internetinio ryšio nutrūkimas ar pan.), dėl kurių el. laiškai gali nepasiekti klientų.

Rezervacijos atšaukimas

Anuliacijos mokestis ir laikotarpis priklauso nuo Jūsų pasirinkto viešbučio. Pasirinkę viešbutį ir darydami rezervaciją būtinai susipažinkite su anuliacijos taisyklėmis – jas rasite skiltyje “Terminai ir Sąlygos” arba ant rezervacijos patvirtinimo. Jei viešbutis anuliuojamas vėliau negu nurodyta ant rezervacijos patvirtinimo, klientas privalo sumokėti baudą, kuri yra lygi 100% 1 paros apgyvendinimo viešbutyje kainos.

Atšaukti rezervaciją galite internetu, prisijungę su savo slaptažodžiais prie mūsų rezervacinės sistemos, arba faksu + 370 5 261 0631. Jeigu pamiršote savo slaptažodį, paspauskite ant nuorodos „Pamiršau slaptažodį” ir įveskite savo el. paštą. Po kelių minučių į nurodytą el. paštą Jūs gausite priminimą su slaptažodžiais. Jei reikia pagalbos Jūs taip pat galite susisiekti su mumis tel: +370 5 260 9375.

Apmokėjimas

Kad rezervacija būtų baigta būtina įvesti teisingus kreditinės kortelės duomenis, nuo kurios bus nuskaičiuojami pinigai. Kai pinigai nuo Jūsų kreditinės kortelės bus nuskaičiuoti, Jūs į savo el. paštą gausite rezervacijos patvirtinimą. Visos kainos pateiktos, ir piniginės operacijos atliekamos Eurais. Apmokėjimai priimami šiomis kreditinėmis kortelėmis: Visa ir MasterCard.

Klientas privalo pateikti teisingus kreditinės kortelės duomenis. VilniusHotels.lt už neteisingai pateiktus duomenis neatsako ir informuoja, kad jei duomenys bus klaidingi, rezervacija gali būti nepatvirtinta.

Atvykimas į viešbutį / Išvykimas iš viešbučio

Atvykimas į viešbučius prasideda nuo 14:00 val. Išvykimas iš viešbučių – iki 12:00 val. Šią informaciją Jūs taip pat galite rasti ant rezervacijos patvirtinimo.

Apsauga ir slaptumas

Klientų duomenų apsaugai naudojamas SSL 128 bit šifravimo raktas, todėl VilniusHotels.lt užtikrina, kad šie duomenys nebus viešai platinami ar naudojami reklaminiais tikslais. Jei darant rezervaciją iškils kokių nors techninių nesklandumų – siūlome pabandyti atnaujinti savo kompiuterio programinę įrangą (pvz: Java-scripts ar pan.) ir pabandyti rezervuoti dar kartą.

Atgal