Įdomios vietos
Televizijos bokštas yra vienas iš aukščiausių Rytų Europos statinių. Jo aukštis siekia 326,5 m. Viršutiniame pastato žiede įrengtas restoranas „Paukščių takas". Žiedinės formos restorano grindys apsisuka 360 laipsnių per 45 minutes. Esant geram orui, Vilnius ir jo apylinkės matomos 50 km spinduliu.
Skaityti plačiau
Tai vienas seniausių Vilniaus rajonų. Užupis – ne tik pripažintas menininkų rajonas, jau seniai pelnęs mistiškiausio ir romantiškiausio Vilniaus rajono vardą. Užupis – tai menininkų „respublika“, turinti savo konstituciją, himną, kalendorių ir žemėlapį, savo prezidentą, premjerą, ambasadorius daugelyje pasaulio kraštų, karines pajėgas (nors ir jas sudaro tik 12 žmonių), vyskupą, dvi bažnyčias, seniausias Vilniuje Bernardinų kapines, septynis tiltus ir nuostabų globėją – pagrindinėje aikštėje stūksantį bronzinį Užupio angelą...
Skaityti plačiau
Europos parkas įkurtas 1991 metais skulptoriaus Gintaro Karoso. Muziejaus po atviru dangumi plotas yra 55 ha. Parko įkūrėjas yra ir specialiai meno kūriniams formuojamo kraštovaizdžio autorius.
Skaityti plačiau